آئودی RS7 اسپرت

آئودی RS7 یکی از بهترین خودرو های اسپرت در حال حاضر بازار است . یکی از مدل های این خودرو به تازگی در سایت کریتیو بسپوک (Creative Bespoke) با ویژگی‌های پیشرفته و جدیدتری ، ۹۹ هزار و ۸۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده است.

قیمتی که از لحاظ رقبای خود زیاد به‌نظر می‌رسد؛ اما در واقعیت تغییراتی که در این خودرو انجام شده در  این مدل آئودی، بیش از ۴۵ هزار دلار ارزش دارد.این خودرو آئودی، از کیت بدنه‌ی پرایر دیزاین (Prior Design) استفاده شده است که شامل گِل‌گیر‌های حجیم‌تر به‌همراه دامنه‌های کناری می‌شود. همچنین، کاپوت اختصاصی فیبر‌کربنی نیز روی RS7 قرار دارد که قسمت وسط آن شفاف طراحی شده است؛ به‌طوری‌که پیشرانه‌ی چهارلیتری V8 آئودی را می‌توان مشاهده کرد. این ویژگی قبلا در نسل C6 خودرو آمریکایی کوروت ZR1 استفاده شده بود.

درکنار کیت بدنه، آئودی RS7 از فنر‌های کم‌ارتفاع H&R نیز بهره می‌برد. این ارتفاع کمتر به‌همراه بدنه‌ی پهن‌تر خودرو، ترکیب خوبی ایجاد کرده است. همچنین، استفاده از رینگ‌های ۲۱ اینچی Rennen با رنگ نقره‌ای درخشان درکنار شیشه‌های دودی خودرو، چهره‌ی تهاجمی جذابی به RS7 بخشیده است.

موتور چهارلیتری V8 این محصول در حالت استاندارد با بهره‌بردن از دو توربوشارژر، ۵۶۰ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند. پس از تیونینگ کریتیو بسپوک، این عدد به ۶۵۰ اسب‌بخار رسیده است. هرچند این تیونر جزئیات تقویت پیشرانه را منتشر نکرده؛ به‌‌احتمال زیاد تنظیم مجدد ECU بخشی از این پروژه بوده است. شکی نیست ۹۰ اسب‌بخار بیشتر باعث سریع‌ترشدن این خودرو تمام‌چرخ متحرک آئودی شده است؛ اما پیشرانه‌ی V8 فولکس‌واگن، قطعا ظرفیت تقویت بیشتری داشت.

این آئودی RS7 دست‌دوم تیون‌شده با قیمت ۱۰۰ هزار دلاری‌اش، رقابت نزدیکی با مدل جدید دارد. نسل دوم آئودی RS7 که سال پیش معرفی شد، ۱۱۴ هزار دلار در بازار آمریکا قیمت‌گذاری شده است

این مطالب را هم بخوانید
بی ام دبلیو آلپینا XB7 مدل 2021 رونمایی شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.