آیفون SE 2 مناسب برای تمام افراد

شرکت اپل در راستای فروش بیشتر و کسب سهم بیشتری از دنیا گوشی های هوشمند تصمیم گرفت بعد از ارئه آیفون SE که توجه بسیاری را بدلیل قیمت مناسبش جلب کرده بود این بار اپل از مدل جدید این گوشی با نام iPhone SE 2020 یا همان آیفون اس ای ۲ رونمایی کرد که اکنون نسخه ۶۴ گیگ آیفون SE2 هم‌اکنون با قیمت جهانی ۳۹۹ دلار و در بازار داخلی که اخیرا به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و مدل ۱۲۸ گیگ آن نیز با به قیمت ۱۱ میلیون ۷۰۰ هزار تومان به‌فروش می‌رسد.

پردازنده بکار رفته در این گوشی همانی است که در قدرتمندتری آیفون تولید شده مورد استفاده قرار دارد و مشخصات آن نیز از این قرار است: ۲ هسته بسیار قدرتمند با فرکانس ۲.۶۶ گیگاهرتز و ۸ مگابایت کش سطح ۲ و همچنین ۴ هسته کم مصرف با فرکانس ۱.۷۳ گیگاهرتز با ۴ مگابایت کش سطح ۲. این ترکیب، قدرتمندترین پردازنده حال حاضر در بین گوشی‌های هوشمند را بوجود آورده که در آیفون ۳۹۹ دلاری اپل هم شاهد آن هستیم.

همچنین با توجه به جزئیاتی که از آخرین بنچمارک بدست آمده، شاهد این هستیم که قدرت پردازشی آیفون SE 2020 حتی از گلکسی اس ۲۰ اولترا، قدرتمندترین پرچم‌دار اندرویدی و پیکسل ۴ گوگل نیز بیشتر است! بنچمارکی که اخیرا منتشر شده نشان می‌دهد نماینده کوچک اپل بسیار قدرتمندتر از آن چیزی است که ظاهرش نشان می‌دهد.

این مطالب را هم بخوانید
تبلت Honor V6

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.