براون برند مطرح لوازم برقی شخصی

برند براون (Braun) یکی از بهترین شرکت های تولید کننده لوازم برقی شخصی و برندی مطرح است که در سال ۱۹۲۱ توسط مکس براون و در شهر فرانکفورت، آلمان تاسیس شد. بعد از آن در سال ۱۹۶۷ توسط شرکت ژیلت خریداری گردید. در حال حاضر شرکت براون، از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت پروکتر اند گمبل محسوب می‌شود. دفتر مرکزی شرکت براون، در شهر کرونبرگ ایم تانوس، آلمان قرار دارد.

برند براون تمام سعی خود را کرده است تا در همه زمینه هایی که مربوط به لوازم شخصی برقی مورد نیاز مردان و زنان است وارد شود و خوشبختانه در این زمینه هم بسیار موفق شده است به طوری که در زمینه ساخت و تولید لوازم برقی شخصی زنانه و مردانه از جمله اپیلاتورها و ریش تراش ها یکی از بهترین ها در میان رقبای خود می باشد و در طی سالیان سال به صورت جهانی شناخته شده است و از معروف ترین و با کیفیت ترین برندها در این زمینه به حساب می آید.

براون

در گذشته گستره محصولات بیشتر و لوازم برقی خانگی بیشتر از سمت شرکت تولید میشد ولی به مرور بازار خود را با ورود برند های دیگر اروپایی و امریکایی از دست داد، ولی هم اکنون در سال های گذشته علاوه بر تولید محصولات لوازم شخصی برقی در زمینه های مختلف دیگری همچون تولید لوازم برقی آشپزخانه،غذا ساز ها،فشار سنج،تب سنج و دما سنج،پلوپز و زودپز… روی آورده و در همه آن ها با تولید محصولات با کیفیت موفق بوده.

این مطالب را هم بخوانید
5 محصول پر فروش اپیلاتور براون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.