برند COME’ON بهترین برند بهداشتی در ۹۹

هر کسی که از محصولات بهداشتی استفاده میکند بلاشک اسم برند COME’ON را شنیده است و می توان ادعا کرد که یکی از بهترین و محبوب ترین برند هایی که امروزه در سرتاسر ایران به فروش بی سابقه ای دست پیدا کرده است. این برند که در بسته بندی هایی زیبا و مناسب در بازار کشور عرضه می شود، تنها خود را محدود به یک ظاهر زیبا نکرده است، بلکه برند COME’ON همزمان توجه بسیار زیادی به کیفیت بالای محصولات خود دارد. در ادامه ما تاریخچه  COME’ON را برای شما شرح می‌دهیم.

برند COME’ON یک برند سوییسی که در ایران تحت لیسانس تولید میشود، هدف این شرکت تهیه و تولید محصولات بهداشتی سازگار با انواع پوست متناسب با محدوده منطقه ای و بدون آسیب پوستی است. برند COME’ON دارای استاندارد های ایزو و گواهی استاندارد کیفیت از لابراتوار اتو سوییس است.

در حال حاضر محصولات بهداشتی برند COME’ON در اروپا و آسیا و به طور کلی بیش از ۷۰ کشور دنیا بفروش می رسد و یکی از دلایل موفقیت این برند کیفیت و مواد عالی در تولید این محصولات است. یکی دیگر از دلایل موفقیت این برند استفاده از ترکیبات هیالورونیک اسید در کرم های پوستی است که با جذب شدن در لایه بیرونی پوست باعث رطوبت رسانی بهتر میشود .

برند COME'ON

برند کامان توسط آزمایشگاه های معتبر سوئیس مورد بررسی و آزمایش  گرفته و همه محصولات بهداشتی آن دارای مجوز های بهداشتی اروپا  و پروانه ساخت است.

برند کامان که در سال های گذشته به راحتی در کشور ایران در دسترس است توانسته نظر خریداران را به خود جلب و رضایت بالایی میان مصرف کنندگان پیدا کند.

تاریخچه برند COME’ON

برخلاف تصور خیلی از افراد برند کامان ایرانی نیست و تنها تحت لیسانس در ایران تولید میشود. روی محصولات کامان حتما نام جنوا (ژنو) و پرچم و نماد کشور سوئیس را بر روی بسته بندی آن مشاهده کرده اید.

برند جنوا کازمتیکس (Geneva Cosmetics) یکی از معتبر ترین برندهای تولید محصولاتبهداشتی اروپا است که از دل طبیعت سوئیس راه خود را به کشور های دیگر از جمله ایران باز کرده است. برند کامان سوئیس اصل راهبرد خود را استفاده از ترکیبات طبیعی در تولید محصولات خود  کرده است. در حدود ۵ سال گذشته، برند کامان همکاری خود را با کشور ایران جهت تولید و فروش محصولات خود در خاورمیانه شروع کرده و محصولات کامان امروزه در ایران و با مواد اولیه سوئیسی تولید و به بازار خاورمیانه عرضه می شود.

این مطالب را هم بخوانید
بهترین برند های لوازم آرایشی در سال 2020

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.