عدم وجود شارژر و ایرپاد از جعبه آیفون ۱۲ اپل

آیفون ۱۲ و اپل در سال های گذشته در ارائه محصولاتش همواره به دنبال راه‌هایی برای کاهش هزینه‌های خود بوده است که جدیدترین مورد آن‌ می‌توان به حذف شارژر و ایرپاد از جعبه آیفون ۱۲ باشد. با این کار هزینه‌های این شرکت کمتر از گذشته می‌شود و آیفون‌های جدید در جعبه‌های کوچکتری فروخته می‌شوند.

حساب توییتری L0vetodeam صداقت گفتار و  پیش‌ بینی‌های درستی درباره آیپد پرو، مجیک کیبورد و آیفون SE چندین ماه پیش از معرفی آن‌ها ارائه کرده بود، در اعلام نظر جدیدی گفته در جعبه آیفون‌های جدید شارژر و ایرپاد وجود نخواهد داشت. بسته‌بندی جدید این گوشی‌های هوشمند باریک‌تر و بسیار زیباتر از گذشته خواهند بود.

 

برخی حذف شارژر از جعبه آیفون ۱۲ را با هدف افزایش فروش ایرپاد اپل می‌دانند

مینگ چی کو علت این کار را افزایش فروش ایرپاد بی‌سیم می‌داند اما بسیاری آن را دلیل قانع کننده‌ای به حساب نمی‌آورند چون کاربران با پرداخت مبلغ ۱۸ دلار می‌توانند ایرپاد سیمی رسمی بخرند یا حتی با پرداخت مبلغ کمتر هدفون‌های سازندگان دیگر را تهیه کنند و دلیلی برای خرید ایرپاد ۱۵۹ دلاری یا ایرپاد پرو ۲۴۹ دلاری وجود ندارد.

کو در گزارش دیگری به حذف شارژر از جعبه آیفون‌های آینده اشاره کرده بود. به گفته کو، اپل با حذف تجهیزات از جعبه می‌خواهد آیفون ۱۲ ۵G را با قیمت آیفون ۱۱ وارد بازار کند. حذف شارژر ابعاد جعبه را کاهش می‌دهد که علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های اپل، برای محیط زیست نیز مفید است. کو درباره احتمال حذف کابل از جعبه حرفی نزده است.

با وجود گزارش اخیر، گزارش دیگری گفته که اپل در جعبه آیفون ۱۲ یک شارژر ۲۰ واتی قرار می‌دهد که البته شاید به صورت جداگانه نیز فروخته شود. با وجود این گزارش‌ها و شایعه‌های متعدد، تا شهریور ماه و معرفی گوشی‌های جدید اپل نمی‌توان به آن‌ها اعتماد کرد.

منبع خبر : فارنت

این مطالب را هم بخوانید
پایان واردات وریجستر گوشی‌های بالای ۳۰۰ یورو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.