معرفی برند Makeup Factory

برند میکاپ فکتوری ( Make Up Factory ) در سال ۲۰۰۵میلادی به عنوان بخشی از گروه آرایشی و بهدداشتی ART DECO تاسیس شده است.لوازم آرایش حرفه‌ای نه فقط برای هنرمندان آرایشگر بلکه برای تمامی زنانی که محصولات با کیفیت می‌خواهند، از ابتدا چشم‌انداز شرکت میکاپ فکتوری بوده است. این خط تجاری لوازم آرایشی با هدف توسعه لوازم آرایشی عالی و مناسب، نه تنها برای آرایشگران، بلکه برای تمام زنان که تمایل به آرایش حرفه ایی دارند، شروع به کار نموده است. برند آلمانی میکاپ فکتوری یکی از شرکت های لوازم آرایشی و بهداشتی موفق در اروپا و فروش محصولات در سراسر دنیا می باشد.

این برند آلمانی، با همکاری نزدیک با هنرمندان گریمر  بین‌المللی و سازندگان لوازم آرایشی معروف اروپا محصولاتی با استانداردهای جدید دنیای لوازم آرایش ارائه می‌کند. ویژگی‌های برند میکاپ فکتوری طراحی زیبا، پالت رنگ استثنایی و بالاترین کیفیت ممکن است.

این برند حرفه اى و لوكس (ساخت مونيخ آلمان) همراه با كيفيت بالاى خود بر روى پوست انسان تست شده و داراى تاييديه از طرف متخصصين پوست مى باشد. محصولات، داراى رنج بالاى تنوع در مدل و رنگ بوده كه مناسب هر نوع پوستی است و حتى داراى محصولات مخصوص براى پوست هاى حساس مى باشد.

این مجموعه منحصربه‌فرد به همه زنان این فرصت را می‌دهد تا استایل آرایشی خاص خود را خلق کنند و زیبایی طبیعی خود را دوچندان سازند.

برند میکاپ فکتوری در کنار ویژگی‌های حرفه‌ای و داشتن بالاترین استانداردهای کیفیت، اهمیت فراوانی به کاربرد ایمن و بدون نگرانی محصولاتش می‌دهد.

تمامی محصولات میکاپ فکتوری از لحاظ تطابق پوستی تست و تایید شده هستند. کارشناسان زبردست و سختگیرانه به‌روز بودن کیفیت این محصولات را تضمین می‌کنند. همچنین محصولات عاری از پارابن و مواد عطری میکاپ فکتوری، نیاز تمامی زنان با پوست‌های عادی و حساس را برآورده می‌کند.

این مطالب را هم بخوانید
بهترین برند های لوازم آرایشی در سال 2020

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.