جنگ در دنیای Call of Duty

Call of Duty – ندای وظیفه

بعد از گذشت حدود ۱۰ روز از زمان انتشار بازی اندرویدی بتل رویال Call of Duty: Warzone می‌گذرد، ولی اکتیویژن اعلام کرده که تعداد کاربران این بازی از مرز ۳۰ میلیون نفر عبور کرده است.

جدیدترین و جذاب ترین نسخه از بازی معروف کال آو دیوتی Activision Publishing برای اندروید است که به صورت رایگان عرضه شده است.  در بازی Call of Duty همانند بازیهای آنلاین چند نفره مثل مدرن کامبت ۵ با طیف گسترده ای از بازیکنان سراسر جهان به مبارزه و جنگ خواهید پرداخت و ده ها ماموریت خاص را پشت سر می گذارید! همه شخصیت ها، سلاح ها و دیگر ویژگی های نسخه های قبل کال آو دیوتی به همراه چند ویژگی جدید در این بازی آورده شده است تا تجربه بهترین بازی چند نفره آنلاین را در دستگاه اندرویدی تان به ارمغان بیاورد. چندین حالت مختلف از جمله PVP پنج نفره، حالت زامبی و … در بازی گنجانده شده که قادرید از میان ان ها یکی را انتخاب کنید و برای ساعت ها در دنیای بی نظیر Call of Duty غرق شوید! اگر از علاقه مندان و دوستداران بازیهای اکشن، تفنگی و علی الخصوص بازیهای کال او دیوتی هستید بدون شک کال آو دیوتی با یک ساخت خوب نظرتان را جلب میکند و ارزش امتحان کردن را دارد.

نسخه بتل رویال و رایگان اکتیویژن از بازی کال آو دیوتی با نام Call of Duty: Warzone فقط حدود ۱۰ روز است که عرضه شده، ولی در همین مدت کوتاه توانسته کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. این شرکت می‌گوید آن‌ها حالا بیش از ۳۰ میلیون گیمر دارند که در زمین‌های مبارزه این بازی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

البته میزان رشد کاربران Call of Duty: Warzone نسبت به روزهای اول کاهش یافته است، چون این بازی در ۲۴ ساعت نخست پس از عرضه توانست ۳ میلیون و در سه روز اول ۱۵ میلیون کاربر جذب کند. اگر بخواهیم مقایسه‌ای بین عناوین مشابه داشته باشیم می‌توانیم به Apex Legends اشاره کنیم که در عرض چهار هفته نخست توانست ۵۰ میلیون کاربر را به سمت این بازی بکشاند. به نظر می‌رسد که Warzone هم در مسیر مشابهی قرار گرفته است.

این مطالب را هم بخوانید
بازی Grand Theft Auto VI

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.